XII Всеросійська науково-практична конференція «Геоінформатика в нафтогазовій галузі»

На XII Всеросійській науково-практичній конференції «Геоінформатика в нафтогазовій галузі», що проведена у Москві ГІС-Асоціацією та ВАТ «НК "Роснефть»,ТОВ «ИТ-ТРАНЗИТ» представив доповідь «Реалізація ГІС Інчукалнського ПСГ АТ «LatvijasGaze» (Латвія) і перспективи розвитку в Росії».

Метою проведення конференції є обмін досвідом використання геоінформаційних систем (ГІС), систем автоматизованого проектування (САПР), супутникових навігаційних систем GPS і ГЛОНАСС, програмно-апаратних засобів обробки і аналізу даних дистанційного зондування (ДДЗ) Землі при вирішенні завдань управління та виробництва, що стоять перед нафтогазовими компаніями, проектними інститутами, геолого-розвідувальними та екологічними організаціями та підприємствами, що займаються розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин, а також використанням геоінформаційних технологій при вирішенні завдань управління територіями РФ, активно розробляють нафтогазові ресурси.

Традиційно в роботі конференції беруть участь фахівці найбільших підприємств нафтогазового комплексу Росії та країн СНД, представників державних організацій, а також провідних розробників і постачальників програмного забезпечення і просторових даних. У цьому році кількість учасників досягло 200 чоловік, які представляли 58 компаній.